loading...

محمدرضا گلزار ♥ گلزاریا

از محمدرضا گلزار چه می دانید  شايد خيليها تصور كنند كه رضا گلزار از آنجا كه سالهاي گذشته به شكل تفريحي در تيم واليبال هنرمندان حضور داشت به سوپرليگ واليبال رو آورده، اما اين طور نيست. رضا گلزار

toghi بازدید : 481 یکشنبه 05 آبان 1392 زمان : نظرات (0)

از محمدرضا گلزار چه می دانید

 

شايد خيليها تصور كنند كه رضا گلزار از آنجا كه سالهاي گذشته به شكل تفريحي در تيم واليبال هنرمندان حضور داشت به سوپرليگ واليبال رو آورده، اما اين طور نيست. رضا گلزار به جز اينكه يك بازيگر حرفهاي است و در كنار آن موزيسين ماهري هم هست، در واليبال هم از سالها قبل به شكل حرفهاي فعاليت ميكرده. رضا ميگويد: از بچگي به شكل حرفهاي واليبال بازي ميكردم، در ميني واليبال تهران اول شدم، در نوجواني در تيم پارسخودرو حضور داشتم، در رده جوانان در تيم شيشه و گاز بازي ميكردم، سابقه حضور در تيم پاس هم دارم، مربيان مليپوش زيادي داشتم از جمله: فرهاد داخم، محمد حيدرخان، حسن نبي و فريد صائبي كه در حال حاضر همه آنها مربيان سوپرليگي هستند. من عنوان قهرماني واليبال تهران در رده نوجوانان و نايب قهرماني در رده جوانان را دارم كه حكمهاي آن هم موجود است، اما از آنجا كه درگير سينما و موسيقي شدم، از واليبال فاصله گرفتم، ولي در تيم هنرمندان هم فعاليت خود را ادامه دادم و كاپيتان آن تيم بودم، از آنجا كه با آقاي شهيديان رفاقت داشتم، يك روزي مقابل تيم ارتعاشات صنعتي بازي كردم. براي وي خيلي جالب بود كه من واليبال را خوب بازي ميكنم، از اينرو از من دعوت كرد كه به عنوان مربي بدنساز در كنار تيم فعاليت داشته باشم كه جا دارد از علي غلامي و مجتبي عالي دو مربي ديگر بدنساز كه در كنار من هستند، تشكر كنم.

از طرفي من در بدنسازي هم در سالهاي نه چندان دور فعاليت ميكردم.. اگر هم به كسي برنخورد! سال آينده هم اين فعاليت را ادامه خواهم داد. جا دارد از علي رشيديان كه باعث بازگشت من به عرصه واليبال حرفهاي شد، تشكر كنم.

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic

سایت محمدرضا گلزار - گلزاریا

محمدرضا گلزار سوپر استار ایران و ستاره ای محبوب است !

این سایت منعکس کننده فعالیتهای هنری,ورزشی, سینمایی , فیلم ها و سریال ها , کنسرت ها , موزیک های جدید و دانلود , ... محمدرضا گلزار است که با حضور طرفداران اداره می گردد.

اطلاعات کاربری
ویژه نامه .realgolzaria 1.2.3.4 هدیه تولد رضا جان

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

ویژه نامه شماره 4 گلزاریا

نایت اسکین

شماره 4 مجله گلزاریای واقعی

کدهای اختصاصی
گلزاریا در شبکه های اجتماعی
جستجو برای آخرین خبرها از محمدرضا گلزار
جستجو
کد جستجو در وبلاگ با گوگل

در اين سایت
در كل اينترنت
سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .