loading...

محمدرضا گلزار ♥ گلزاریا

گرگ را از بره تشخیص دهید   داستان شنگول و منگول را شنیده اید ؟ روزی که مادر شنگول و منگول از خانه بیرون میرود ، گرگی که همیشه حواسش به خانه بوده است سعی میکند با کلک وارد حریم

RG بازدید : 412 شنبه 28 دی 1392 زمان : نظرات (0)

گرگ را از بره تشخیص دهید

 

داستان شنگول و منگول را شنیده اید ؟

روزی که مادر شنگول و منگول از خانه بیرون میرود ، گرگی که همیشه حواسش به خانه بوده است سعی میکند با کلک وارد حریم خصوصی بره ها شود . بره های ناز و دوست داشتنی که اگر زیاد هم سرو صدا کنند چون ذات پاک و معصومی دارند کسی را خسته و دل آزرده نمی کنند . وقتی به اشتباه منگول گرگ می آید منگول قصه را میبلعد و با لباس های مبدل روی رختخواب مادربزرگ خوابش می برد ، زمانی میرسد که مادر آنها به خانه میآید و شنگول که قایم شده است ماجرا را به مادر میگوید و با فکر درست مادر ، منگول را هم نجات میدهند .

در این داستان

·        گرگ : وبلاگ مزخرف و به گل نشسته ...........

·        بره ها : سایت وزین و رسمی گلزاریا realgolzaria

·        مادر بره ها : محمدرضا گلزار

·        شنگول : من

·        منگول : کسانی که به گرگ اعتماد کردند و شماره تماس من را به این وبلاگ مزخرف دادند

بهر حال روزی میرسد که محمدرضا گلزار سری به خانه گلزاریا  می زند و من که در کمد هستم ، یعنی محافظ شده هستم (حالا به قدرت ایمانم، به لطف الله یا هر چیز دیگری ) تمام ماجرا را خواهم گفت . و محمدرضا گلزار همان کسی است که گرگ و گرگ ها را به رود خانه خواهد انداخت . چرا که خودش توانایی مبارزه با این گرگ ها را دارد اما منگول گول خورد و شنگول پنهان شد تا آسیبی بهش نرسد . خانواده گلزاریا نیاز به حمایت همه جانبه محمدرضا گلزار دارد تا ماندگار بماند وگرنه هر گرگی مثل این وبلاگ میآید و میخواهد همه را ببلعد . آقای گلزار باید قبل از اینکه دیر شود چاره ای بیاندیشد .

دیشب با من شخصی به نام ع تمام گرفت و ادعا کرد از طرف گلزار است خواست تمام پست هایی را که اخطاریه و مربوط به ............... میباشد را پاک کنم هم ، و هر جایی که اخطاریه دادم پاک شود . تعجب کردم که چرا خود جناب گلزار تماس نگرفته اند . این شخص اول شروع به مظلوم نمایی کرد بعدش به التماس افتاد که بابا داری وبلاگمون  رو نابود می کنی . منم 3ساعت حرف که توجیه بشه . خبر نداشت طفلی کی و چه زمانی من محکش زدم که خودش نفهمید . شب گوشی را جواب نداد و کلی داستان نوشت (این عادت دختراست ) حدس زدم هنگامه احمق یا فلورا کودن باید باشد. گفتم بابت هر پیام 1 پست اضافه میشود . کسی که ادعا می کرد از آقای گلزار خبر دارد میگفت ایشان به فیس بوک دسترسی ندارند . آقای گلزار این شخص را رد کردند و از کارشان ناراحت شدند . وبلاگ مزخرف حواشی نو برای محمدرضا گلزار، این سالها انقدر شهرت گلزار را خورده اید که شکمتان بیش از حد بزرگ شده است که جلوی پایتان را نمی بینید . اصلا هم مهم نیست کسی بگوید قبلا طرفدار بودند الان مهم است که همه می گویند آخییییییییییییش دستشون رو شد .

دوستان خصوصیات این وبلاگ را یک مشت آدم بی سواد (از لحاظ فکر البته همه محصل هستند ولی محصلین گلزاریا کجا و اونا کجا ؟ برو مدرسه ات دیر نشه خاله ) جاه طلب، خودخواه ، هرزه زبان و شهرت پرست پر کرده است . انقد کمبود دارند که نیازشان را با این پر می کنند که برای گلزار وبلاگ دارند ، آقای گلزار هیچ وقت عکسهایش را به این وبلاگ زرد نداده و نمیدهد . چون که میداند اینها چه کسانی هستند .

این وبلاگ مزخرف ترین وبلاگ در عمر محمدرضا گلزار بوده است و شیره آبروی گلزار را میمکد . تا جایی که گلزار هم از پس اینها بر نیامده و سکوت را اختیار کرده اما جناب گلزار این وبلاگ به گل نشست در عرض 6 ماه امتیاز گوگلش را از دست داد و دیگر محبوبیتی در گوگل ندارد . ما خانواده شما هستیم . ما قوی هستیم چرا که این وبلاگ فقط هک می کند و تهدید .

محمدرضا گلزار عزیز ، تو عشق واقعی همه ما هستی .

من عمرم را برای برچیدن شایعاتت گذراندم .

با ما به از این باش که با خلق جهانی

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic

سایت محمدرضا گلزار - گلزاریا

محمدرضا گلزار سوپر استار ایران و ستاره ای محبوب است !

این سایت منعکس کننده فعالیتهای هنری,ورزشی, سینمایی , فیلم ها و سریال ها , کنسرت ها , موزیک های جدید و دانلود , ... محمدرضا گلزار است که با حضور طرفداران اداره می گردد.

اطلاعات کاربری
ویژه نامه .realgolzaria 1.2.3.4 هدیه تولد رضا جان

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

ویژه نامه شماره 4 گلزاریا

نایت اسکین

شماره 4 مجله گلزاریای واقعی

کدهای اختصاصی
گلزاریا در شبکه های اجتماعی
جستجو برای آخرین خبرها از محمدرضا گلزار
جستجو
کد جستجو در وبلاگ با گوگل

در اين سایت
در كل اينترنت
سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .