loading...

محمدرضا گلزار ♥ گلزاریا

        بقیه در ادامه محمد رضا گلزار در گفت وگوی جالبی با سایت نزدیک به معاونت سینمایی به موضوع لغو قرارداد میلیاردی اخیر او واکنش شان داده است . گلزار گفته : تهیه کننده

toghi بازدید : 375 دوشنبه 29 مهر 1392 زمان : نظرات (0)

 

 


 

 

  • بقیه در ادامه

محمد رضا گلزار در گفت وگوی جالبی با سایت نزدیک به معاونت سینمایی به موضوع لغو قرارداد میلیاردی اخیر او واکنش شان داده است . گلزار گفته : تهیه کننده از افزایش قیمت بلیط نفع می برد و این سود سهم همه اهالی سینماست. این سایت نزدیک به معاونت سینمایی درادامه از گلزار به عنوان “بازیگر صاحب گیشه سینما “نام برده است . گلزار درادامه مصاحبه خود گفته: آیا وقتی تهیه کننده از فروش میلیاردی فیلم هایی که من در آن بازی می کنم سود می برد و با قیمت پانصد میلیون به رسانه های تصویری می فروشد نباید به دستمزد بازیگران و سایر عوامل فیلم که در تولید زحمت کشیده اند مبلغی اضافه کند؟

 

وی افزوده: تهیه کننده با بازیگر توافق می کند و هیچ اجباری در کار نیست. بسیار پیش آمده خودشان مبلغی پیشنهاد می کنند و می گویند من این بودجه را برای تو کنار گذاشته ام و این مبلغ الان هم آماده است. گلزار گفته: تنها سالی یک فیلم کار می کنم و مثل بازیگران دیگر نیستم که همزمان در چندفیلم حضور داشته باشم.

 

این بازیگر ادامه داد: سینمای ما رشد اقتصادی داشته است . تهیه کننده از افزایش قیمت بلیط نفع می برد و این سود سهم همه اهالی سینماست. فیلمی که فروش بالایی دارد باید همه عوامل به خصوص افرادی که در گروه فنی و تدارکات که دوبرابر سایرین فعالیت می کنند از آن بهره مند شوند.


وی اشاره کرد: این پیشنهاد را همیشه همه جا مطرح کرده ام اما هیچ وقت به آن اهمیتی داده نشد و همه فقط به سراغ حاشیه ها می روند. متاسفانه ایراد در کار ما زیاد است و باید تمام اهالی سینما دست به دست هم دهند تا این مساله را بین تهیه کنندگان جا بیندازند هرچندکه ممکن است ناراحت شان کند اما یک تهیه کننده منطقی حتما چنین پیشنهادی را قبول خواهد کرد.

 

وی در پایان بدون اینکه نامی از برنامه هفت -برنامه ای که برای اولین بار مجرای دستمزد جنجالی او را بازگو کرد-ببرد گفت: متاسفانه گاهی دیده می شود بعضی برنامه های تلویزیونی به جای اینکه سینما را آنطور که هست تحلیل کنند و به بخش های مهمتر از جمله صحنه، گریم، لباس و... بپردازند موضوع دستمزد را مطرح می کنند و فقط هم اشاره به یک بازیگر خاص دارند و محکومش می کنند بدون اینکه در نظر داشته باشند همین بازیگر توانسته فیلم را به سوددهی برساند و علاوه بر جبران تمام هزینه های تولید بازدهی کار را هم بالا برده است.

 

آنچه این روزها بازیگر سینمای ایران را خبرساز کرده مبنی بر دستمزدی است که وی با دفتر تولید سرالد "قهوه تلخ" امضا کرده است. در سایت ها آمده است:

 

محمد رضا گلزار قراردادی میلیاردی با دفتر تولید سریال "قهوه تلخ" (برادران آقاگلیان) امضا کرده و قرار است امسال در دو فیلم سینمایی این تهیه کننده و چند قسمت از مجموعه ویدیویی مذکور بازی کند.

گویا او در قسمت‌های پایانی این سرالی که اواخر تابستان یا پاییز امسال ضبط خواهد شد، مقابل دوربین می‌رود.

همانطور که دربرنامه 7 نیز عنوان شد گلزار اسپانسر با رقمی در حدود 3میلیارد را جذب دفتر تهیه کننده قهوه تلخ کرده است.

 

این بازیگر چندی پیش با دستمزد نود میلیونی خود برای بازی در فیلم سینمایی "دموکراسی تو روز روشن" نیز خبرساز شده بود.  انتشار این گفت وگو در سایت نزدیک به معاونت سینمایی ،این گمانه زنی را تقویتمی کند که شاید موضع صریح ماونت سینمایی در زمینه لغو گلزار با مقداری اما واگر مواجه شود وامکان لغو لغو این قرارداد وجودداشته باشد.

 

منبع : پارس توریسم

 

به روز شده در : یکشنبه 11 اردیبهشت 1390 - 21:27

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic

سایت محمدرضا گلزار - گلزاریا

محمدرضا گلزار سوپر استار ایران و ستاره ای محبوب است !

این سایت منعکس کننده فعالیتهای هنری,ورزشی, سینمایی , فیلم ها و سریال ها , کنسرت ها , موزیک های جدید و دانلود , ... محمدرضا گلزار است که با حضور طرفداران اداره می گردد.

اطلاعات کاربری
ویژه نامه .realgolzaria 1.2.3.4 هدیه تولد رضا جان

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

ویژه نامه شماره 4 گلزاریا

نایت اسکین

شماره 4 مجله گلزاریای واقعی

کدهای اختصاصی
گلزاریا در شبکه های اجتماعی
جستجو برای آخرین خبرها از محمدرضا گلزار
جستجو
کد جستجو در وبلاگ با گوگل

در اين سایت
در كل اينترنت
سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .