loading...

محمدرضا گلزار ♥ گلزاریا

آتش بس دو گلزار افشار  فیلم آتش بس 2 بعد از گرفتن مجوز ، دیماه شروع به فیلمبرداری خواهد کرد . موضوع آتش بس 2 گرچه با پسوند عدد 2 می باشد اما داستانی کاملا مستقل از آتش بس 1 است . حضور محمدرض

RG بازدید : 1266 جمعه 08 آذر 1392 زمان : نظرات (0)

آتش بس دو گلزار افشار

 

فیلم آتش بس 2 بعد از گرفتن مجوز ، دیماه شروع به فیلمبرداری خواهد کرد . موضوع آتش بس 2 گرچه با پسوند عدد 2 می باشد اما داستانی کاملا مستقل از آتش بس 1 است .

حضور محمدرضا گلزار در آتش بس 2 قطعی نیست . با توجه به تایم محدود محمدرضا گلزار، تمرینات ریززار و موسسه فرهنگی  که تازه شروع به اجرا و کار شده است حضور محمدرضا گلزار در فیلم آتش بس 2 هنوز قطعی نیست . چیزی که مشخص است ، این است که قطعا بازیگر جایگذین دارند که به محض تایید یا رد محمدرضا گلزار اعلام خواهد شد .

جناب گلزار در این باره نه در صفحات رسمی توییتر و اینستگرام و فیس بوک نیمه فعال حرفی زده اند و نه با کسی در این زمینه صحبت کرده اند . مدت هاست که به خاطر ادعاهای عجیب و غریب وبلاگ های زرد ، محمدرضا گلزار تن به سکوت داده است . اما طی اخبار آخر از ایشان که تازه دفتر رسمی موسسه فرهنگی خود را اجاره کرده اند و اخباری که در بالا گفته شد ، حضور محمدرضا گلزار در فیلم آتش بس 70 درصد منتفی است . مگر این که اتفاق خاصی بیافتد . بهرحال فیلم آتش بس تنها با حضور محمدرضا گلزار عزیز و کارگردانی خوب تهمینه میلانی بر کرسی اقتدار نشست .

نظر من از موضوع این است که اگر نقش مقابل محمدرضا گلزار را دختری جوان تر بازی کند باز هم می شود محمدرضا گلزار را در نقش خودش پیدا کرد . چرا که این سوپر استار سر شناس بخاطر گریم های کمی که روی صورتش انجام شده است همچنان طراوت و شادابی جوانی خودش را حفظ کرده است و نقش مقابلش باید دختری در خور و متناسب باشد که مهناز افشار گذینه مناسبی نیست با توجه به گریم های بسیار سنگین همیشگی اش که مبادا چهره واقعی اش لو رود ، متاسفانه زمان هم پس گردنی اش را به ایشان زده است و پیری زود رس را نصیبش کرده است .

باشد که محمدرضا گلزار عزیز با انتخاب به جا و در نظر گرفتن بازیگران مکمل و جفت در فیلم بتواند موقعیت کنونی اش را به ارج برساند . و مثل همیشه سربلند باشد.

 

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic

سایت محمدرضا گلزار - گلزاریا

محمدرضا گلزار سوپر استار ایران و ستاره ای محبوب است !

این سایت منعکس کننده فعالیتهای هنری,ورزشی, سینمایی , فیلم ها و سریال ها , کنسرت ها , موزیک های جدید و دانلود , ... محمدرضا گلزار است که با حضور طرفداران اداره می گردد.

اطلاعات کاربری
ویژه نامه .realgolzaria 1.2.3.4 هدیه تولد رضا جان

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

ویژه نامه شماره 4 گلزاریا

نایت اسکین

شماره 4 مجله گلزاریای واقعی

کدهای اختصاصی
گلزاریا در شبکه های اجتماعی
جستجو برای آخرین خبرها از محمدرضا گلزار
جستجو
کد جستجو در وبلاگ با گوگل

در اين سایت
در كل اينترنت
سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .