loading...

محمدرضا گلزار ♥ گلزاریا

 .  بقیه در ادامه .... مراسم ختم زنده‌یاد ایرج قادری عصر 22 اردیبهشت در مسجد الجواد(ع) تهران كه حواشی بسیار پررنگ‌تر از متن داشت بار دیگر نشان داد حاشیه در زندگیهنرمندان سینما چ

RG بازدید : 457 دوشنبه 29 مهر 1392 زمان : نظرات (0)

 .


 بقیه در ادامه ....

مراسم ختم زنده‌یاد ایرج قادری عصر 22 اردیبهشت در مسجد الجواد(ع) تهران كه حواشی بسیار پررنگ‌تر از متن داشت بار دیگر نشان داد حاشیه در زندگیهنرمندان سینما چنان سهمی دارد كه حتی به مجالس ختم آن‌ها در مساجد هم كشیده می‌شود. مراسم ختم قرار بود راس ساعت 18:30 آغاز شود اما علاقه‌مندان به هنر هفتم و ایرجقادری از حدود ساعت 16:30 در محل میدان هفت تیر و بیرون از سالن اجتماعات مسجدالجواد تجمع كرده بودند. حضور این جمعیت را با نشریاتی كه در صفحه نخست خود با عكس‌هایبزرگ، مراسم را اطلاع‌رسانی كرده بودند و برخی اعلان‌های دیگر از طریق سایر رسانه‌ها،بی‌ارتباط نمی‌توان دانست.

 

ـ تجمع علاقه‌مندانبه شكلی بود كه مانند برخی مراسم مشابه، نیروی انتظامی مجبور شد با حضور در محل وبستن قسمتی از میدان هفت تیر علاوه بر روانسازی ترافیك ایجاد شده سلامت حاضران رانیز در برابر تصادفات احتمالی تامین كند.

 

ـ نكته جالبتوجه حضور برخی از افراد بود كه مشخصا برای دیدن هنرمندان و بازیگران جدید و قدیمسینما و تلویزیون به محل مراسم ختم آمده بودند. در این میان اگرچه هنرمندان جدیدبا استقبال بسیار زیادی مواجه می‌شدند اما افراد مسن‌تر ترجیح می‌دادند بابازیگران قدیمی سینما و تلویزیون همراه شوند و با آن‌ها عكس بیاندازند

ـ بخشی از جمعیتحاضر در میدان هفت تیر منتظر حضور محمدرضا گلزار بودند و حتی در دقایقی شایعه شدكه وی در محل حاضر شده است. این شایعه به دلیل آن بود كه گلزار اولین حضور سینمایی‌اشرا در فیلم «سام و نرگس» به كارگردانی ایرج قادری تجربه كرده بود.

ـ تشكیل جمع‌هاچند نفره برای شعرخوانی و صحبت درباره ایرج قادری از نكات جالب توجه حاشیه‌هایمراسم دیروز بود. در گوشه گوشه خیابان بختیار میدان هفت تیر چند ده نفر در كناریكدیگر شعرهای قدیمی را زمزمه كرده و دوربین‌های عكاسی و فیلمبرداری این اتفاقاترا ضبط می‌كردند.

 

ازدحام جمعیتدر سالن و حضور چند برابر ظرفیت علاقمندان باعث شد كه مسئول مربوطه مداوم ازحاضران بخواهد كه محل را ترك كنند تا سایر علاقمندان هم بتوانند در سالن اجتماعاتحاضر شوند كه البته این تذكر وی با بی‌محلی حاضران روبه‌رو شد. حضور جمعیت و بی‌نظمیداخل سالن تا جایی پیش رفت كه مسئول سالن مجبور شد از ادبیاتی خاص و بعضا نامناسباز حاضران بخواهد كه محل را ترك كنند كه سخنان وی با واكنش شدید چند نفر روبه‌روشد و حتی می‌رفت كه كار به زد و خورد شدید منجر شود اما عده‌ای از حاضران شرایط راكنترل كردند.

 

مسئول سالناجتماعات مسجد الجواد هم در پایان تاكید كرد با این وضع هیچ مسجدی دیگر حاضر نمی‌شودمیزبانی مراسم‌ ختم هنرمندان را بر عهده بگیرد.

 

ـ پس از حضورژوبین قادری (فرزند ایرج قادری) در سالن اجتماعات، بسیاری از حاضران سعی كردند كهخود را به او برسانند كه این كار مشكلات بسیاری را در سالن ایجاد كرد و بی‌نظمیبیش از قبل شد، به همین دلیل مسئول سالن از وی خواست كه محل را ترك كند و فرزندایرج قادری با كمك مردم از سالن خارج شد.

 

پس از ایندرخواست بخشی از چراغ‌های سالنخاموش شد تا جمعیت هر چه سریع‌تر محل را ترك كند وبیش از این به سالن اجتماعای مسجد خسارت وارد نشود. اگرچه حاضران پس از مدتی سالناجتماعات مسجد الجواد را ترك كردند اما مراسم در خیابان منتهی به سالن اجتماعاتادامه پیدا كرد كه جمع‌هایی با حضور در خیابان بختیار به شعرخوانی‌های چند نفره‌شانادامه دادند و با هنرمندان قدیمی عكس گرفتند.

 

ـ از نكاتجالب توجه این مراسم می‌توان به پوسترها و بروشورهایی كه عكس‌های قدیمی و جدید ازایرج قادری و محمدعلی فردین روی آن‌ها چاپ شده بود اشاره كرد. حتی در پایان مراسم،یك نفر پوسترهایی كه از قبل چاپ كرده بود را با قیمت 1000 تومان به فروش می‌رساندكه البته با استقبال بیش از حد حاضران مواجه شد و مجبور شد بخشی از پوسترها را بههوا پرتاب كند تا بتواند از زیر دست و پای جمعیت خلاص شود

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic

سایت محمدرضا گلزار - گلزاریا

محمدرضا گلزار سوپر استار ایران و ستاره ای محبوب است !

این سایت منعکس کننده فعالیتهای هنری,ورزشی, سینمایی , فیلم ها و سریال ها , کنسرت ها , موزیک های جدید و دانلود , ... محمدرضا گلزار است که با حضور طرفداران اداره می گردد.

اطلاعات کاربری
ویژه نامه .realgolzaria 1.2.3.4 هدیه تولد رضا جان

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

ویژه نامه شماره 4 گلزاریا

نایت اسکین

شماره 4 مجله گلزاریای واقعی

کدهای اختصاصی
گلزاریا در شبکه های اجتماعی
جستجو برای آخرین خبرها از محمدرضا گلزار
جستجو
کد جستجو در وبلاگ با گوگل

در اين سایت
در كل اينترنت
سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .