loading...

محمدرضا گلزار ♥ گلزاریا

  سایت موسیقی ایرانیان روز گذشته مصاحبه ای از مهدی مقدم منتشر کرد که به ابهامات موجود در مورد آینده حرفه ای خود پاسخ گفته است:            اول از همه و قبل از

RG بازدید : 685 جمعه 10 آبان 1392 زمان : نظرات (0)

 

سایت موسیقی ایرانیان روز گذشته مصاحبه ای از مهدی مقدم منتشر کرد که به ابهامات موجود در مورد آینده حرفه ای خود پاسخ گفته است:

 

 

 

اول از همه و قبل از اینکه بخواهم سوال هایم را شروع کنم. می خواهم بدانم که من در این لحظه دقیقا صدای تو را از کجای دنیا می شنوم؟

 

- من یک جایی نزدیک کشورم هستم و البته همین دو هفته پیش بود که به ایران آمدم و یک سری از کارهای مجوزهایم را پیگیری کردم.


در بعضی از رسانه ها گفت و گوهایی از تو منتشر شده که در آن عملا اعلام کرده ای که دیگر قرار نیست به ایران برگردی و برای همیشه از کشور خارج شده ای.

- چرا باید این کار را بکنم؟

همین. دلیل اصلی این همه پیگیری من برای پیدا کردن تو همین است. من حتی از طریق برخی از اعضای خانواده ات هم نتوانستم ردی از تو پیدا کنم تا این شایعه برای من هم جدی شد.

 

- کدام شایعه؟

 

اینکه تو برای همیشه از ایران رفته ای و قرار است در خارج از کشور فعالیت های هنری ات را پیگیری کنی و دیگری قصد ادامه فعالیت هایت را در ایران نداری.

- من همین الان که با تو صحبت می کنم، نزدیک به چهل ویدئوکلیپ جدید و تازه دارم که اگر قرار بود. دیگر داخل کشور فعالیت نکنم، همین الان همه آنها را منتشر کرده بودم وکلی هم برای ادامه فعالیت هایم مفید بود ولی این کار را نکردم.

پس همچنان برای فعالیت رسمی در داخل کشور امیدواری؟

- صددرصد من از همین جا چند باری هم با دوستان حراست دفتر موسیقی ارتباط گرفته ام ولی آنها هنوز سر مواضع خود مبنی بر عدم دریافت مجوز اجرای زنده برای من هستند و آخرین جمله ای که آقای چراغی در یکی از تماس هایم به من گفت این بود که: «خبر امیدوارکننده ای از بالا درباره شما هنوز نرسیده.» عین دیالوگشان به من همین بود چندین بار با این دوستان ارتباط گرفته ام و هنوز به نتیجه درستی نرسیده ام ولی نماینده های من در حال پیگیری امور مربوط به مجوز من هستند.

 

تو که توانستی آلبومت را بعد از پنج سال بالاخره در ایران منتشر کنی و مجوز فعالیت هایت صادر شد. الان دوباره چه اتفاقی افتاده؟

- سوال من هم دقیقا همین بود ولی جواب درستی به این سوال من نمی دهند. علت ممنوع الکاری من واقعا معلوم نیست و خود من هم نمی دانم. شاید اعتراض بقیه چهره ها و خواننده ها باعث این ماجرا شده باور کنید خودم هم نمی دانم. من بعد از این همه سال هنوز نمی توانم کنسرت برگزار کنم. خدا را شکر سال گذشته و امسال بالاخره همه دوستان مجوزهایشان را گرفتندو مشکلاتشان حل شد. من نمی دانم چرا هنوز مشکلات من حل نشده.

 

فکر می کنم تو بدترین جرم را هم اگر کرده بودی شش سال مجازاتش نبود.

 

- چیزی که به گوش من رسیده این است که ظاهرا برخی از دوستان و خواننده های حوزه پاپ و در واقع همکاران خود من در این عرصه بابت اخذ مجوز آلبوم من به ارشاد گله مند شده و رفته اند و اعتراض کرده اند و به خاطر همین اعتراض ها عین جمله ای که به من گفته شد این بود: «برخی از چهره ها بابت اعطای مجوز شما اعتراض کرده اند و فعلا به صلح نیست که کنسرت برگزار کنید

 

با کنسرت های تو ضربه ای به اجراهای این دوستان زده می شد؟

 

- خیلی از همین دوستان که علیه من حرف زده اند و می دانم که می دانی منظورم چه کسانی است، زمانی که مجوز داشتند با همه خواننده های لس آنجلسی همکاری می کردند. آیا آن زمان من رفتم و درباره فعالیت های آنهاغ شکایت کردم؟ این رفتارها اصلا اخلاقی نیست و من بابت آنها برای جامعه هنری کشورم متاسفم.

 

الان این جمله که تو به خاطر اعتراض بقیه چهره ها به اعطای مجوزت نمی توانی کنسرت بگذاری رسما به تو ابلاغ شده؟

 

- بله دقیقا به من گفتند که به خاطر اعتراض بقیه چهره ها، شما صلاح نیست فعلا به اجرای زنده فکر کنید.

 

این داستان را نمی توانی از طریق مراجع قضایی پیگیری کنی و حداقل جواب بگیری؟

 

- کدام خواننده ممنوع الکاری بوده که توانسته از طریق مراجع قضایی درباره ممنوع الفعالیت بودنش جواب بگیرد؟

 

خیلی ها حداقل تلاششان را کردند و بعد از مدتی هم به نتیجه رسیدند.

 

- فکر می کنی من کم تلاش کردم؟ حبیب در حال حاضر در ایران است و فعالیت هایش در حال انجام است و دارد زندگی اش را می کند. من مثل خیلی ها بخیل نیستم و بابت این اتفاق برای هنرمند کشورم خوشحالم ولی این دلیل می شود که من به خاطر اینکه فلانی مجوز گرفته، بروم و اعتراض کنم که چرا به او مجوز دادید و به من نه؟!

 

ولی من حس می کنم که دلیل اصلی اینکه تو ممنوع الکار هستی چیز دیگری است و تو نمی خواهی آن را بگویی.

 

- اصلا به من جوابی نمی دهند. اگر دلیل ممنوع الکاری بودنم را به من بگویند من حرفی ندارم و می روم مشکلم را حل می کنم. موضوع این است که جوابی نمی گیرم.

 

اما ...

 

- ببین بگذار واضح به تو بگویم. آن زمان که من اجازه انتشار آلبوم نداشتم، جمله ای از سوی همین دوستان در مورد من بر سر زبان ها افتاد که گفته بودند که مهدی مقدم نوار مذهبی هم بخواند، مجوز نمی گیرد. همین جمله دهان به دهان در بین اهالی موسیقی پیچید تا جرم من تا این حد سنگین به نظر بیاید. وقتی من موفق شدم مجوزم را بگیرم، دوستان به خاطر اینکه اعتراض بقیه خواننده ها بیشتر نشود و عکس العمل ها بیشتر نشود، اجازه برگزاری کنسرت را به من ندادند. حالا با این اوصاف زندگی و آینده و همه سرنوشت من در حال فنا شدن است. شاید جالب باشد که بدانی حتی مجوز آلبوم تصویری «احتیاط» را هم به من نمی دهند. آلبومی که سال قبل در بازار منتشر شده، مجوز مجموعه تصویری نگرفته!

 

با این اوصاف آینده کاری تو چطور خواهد بود.

 

- هنوز بلاتکلیفی محض است و اینکه هیچ تصمیم درستی نمی توانم بگیرم. از یک طرف اینجا چندین پیشنهاد کاری دارم و از طرف دیگر دوست دارم در مملکت خودم برای هموطنان خودم کار کنم. بلاتکلیفی محض واژه ای جز این سراغ ندارم واقعا. توکلم فقط به خداست این روزها.

 

گفته می شود در خروج تو از کشور «محمدرضا گلزار» سهم ویژه ای داشته و به نوعی به تو مشاوره داده. تو این خبر را تایید می کنی؟

 

- من به این حرف می خندم. خروج من از ایران هیچ ربطی به «محمدرضا گلزار» ندارد. هر چند در پاکی و انسانیت و صداقت این آدم هیچ حرف و بحثی نیست. دل محمدرضا گلزار به قدری بزرگ بوده که خدا او را به اینجا رسانده است. منتها بنده های بخیل نمی توانند موفقیت او را ببینند. این را هم اضافه کنم که آقای گلزار در این مدت بارها به من گفته اند که برای ادامه فعالیتت حتما باید برگردی ایران و هیچ جا مثل ایران برای پیشرفت و موفقیت برای تو نیست.

 

ا

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic

سایت محمدرضا گلزار - گلزاریا

محمدرضا گلزار سوپر استار ایران و ستاره ای محبوب است !

این سایت منعکس کننده فعالیتهای هنری,ورزشی, سینمایی , فیلم ها و سریال ها , کنسرت ها , موزیک های جدید و دانلود , ... محمدرضا گلزار است که با حضور طرفداران اداره می گردد.

اطلاعات کاربری
ویژه نامه .realgolzaria 1.2.3.4 هدیه تولد رضا جان

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

ویژه نامه شماره 4 گلزاریا

نایت اسکین

شماره 4 مجله گلزاریای واقعی

کدهای اختصاصی
گلزاریا در شبکه های اجتماعی
جستجو برای آخرین خبرها از محمدرضا گلزار
جستجو
کد جستجو در وبلاگ با گوگل

در اين سایت
در كل اينترنت
سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .