loading...

محمدرضا گلزار ♥ گلزاریا

سلام بمبئی در اصفهانسلام بمبئی بر پرده ۵ سینمای اصفهان جای گرفت.اصفهان – مدیرکل امور سینمایی حوزه هنری اصفهان گفت: فیلم سلام بمبئی با توجه به استقبال بالای مخاطبان و رتبه نخست فروش روزانه فیلم،

RG بازدید : 389 پنجشنبه 25 آذر 1395 زمان : نظرات (0)

سلام بمبئی در اصفهان


سلام بمبئی بر پرده ۵ سینمای اصفهان جای گرفت.

اصفهان – مدیرکل امور سینمایی حوزه هنری اصفهان گفت: فیلم سلام بمبئی با توجه به استقبال بالای مخاطبان و رتبه نخست فروش روزانه فیلم، بر پرده ۵ سینمای استان اصفهان اکران شده است.
سید مصطفی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، با اشاره به برنامه‌ سینماهای استان اصفهان اظهار داشت: با توجه به استقبال بالای مخاطبان از فیلم سلام بمبئی این فیلم بر پرده ۵ سینما در استان اصفهان اکران شده است.
وی افزود: سلام بمبئی با بازی محمدرضا گلزار و به کارگردانی قربان محمدپور تمام سانس‌های سینما ساحل را به خود اختصاص داده است و در سالن دو سینما سپاهان نیز اکران شده است.
مدیرکل امور سینمایی حوزه هنری اصفهان با بیان اینکه سلام بمبئی در سانس ۲۰:۳۰ سینما فلسطین و سالن شماره یک سینما فرهنگ فولادشهر و سالن یک مجتمع سینمایی کاشان اکران شده است، بیان داشت: در سالن اصلی سینما سپاهان فیلم آس و پاس به کارگردانی آرش معیریان به روی پرده رفته است و در ساعات ۱۶:۳۰ و ۱۸:۳۰ نیز فیلم یتیم خانه ایران به کارگردانی ابوالقاسم طالب زاده اکران می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین به جز سانس ۲۰:۳۰ فیلم نفس به کارگردانی نرگس آبیار در سینما ساحل اکران شده است و در سینما یاسمن شاهین شهر و سالن سه مجتمع سینمایی کاشان نیز فیلم آس و پاس اکران شده است.
حسینی با بیان اینکه همچنین در سالن دو مجتمع سینمایی کاشان فیلم نفس و در سینما بهار شهر گز نیز فیلم آس و پاس اکران شده است، گفت: در نخستین اکران فیلم مردمی فیلم نفس در این هفته، مهران احمدی بازیگر و نرگس آبیار کارگردان فیلم در سینما فلسطین حضور یافتند.
وی تاکید کرد: فیلم سلام بمئی جمعه گذشته با فروش ۶۰۰ میلیونی در کشور، رکورد فروش روزانه فیلم را جا به جا کرد و رتبه دوم و سوم بیشترین فروش روزانه نیز به ترتیب به من سالوادور نیستم و فروشنده اختصاص دارد

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic

سایت محمدرضا گلزار - گلزاریا

محمدرضا گلزار سوپر استار ایران و ستاره ای محبوب است !

این سایت منعکس کننده فعالیتهای هنری,ورزشی, سینمایی , فیلم ها و سریال ها , کنسرت ها , موزیک های جدید و دانلود , ... محمدرضا گلزار است که با حضور طرفداران اداره می گردد.

اطلاعات کاربری
ویژه نامه .realgolzaria 1.2.3.4 هدیه تولد رضا جان

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

ویژه نامه شماره 4 گلزاریا

نایت اسکین

شماره 4 مجله گلزاریای واقعی

کدهای اختصاصی
گلزاریا در شبکه های اجتماعی
جستجو برای آخرین خبرها از محمدرضا گلزار
جستجو
کد جستجو در وبلاگ با گوگل

در اين سایت
در كل اينترنت
سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .