loading...

محمدرضا گلزار ♥ گلزاریا

 بازیگرانی که متولد فروردین ماه هستند با خصوصیات اخلاقی از جمله محمدرضا گلزار,مهران مدیری,بیژن بنفشه خواه,ژاله علو,بابک جهانبخش,حمید فرخ نژاد و کامران تفتی پینوشت: طراحی پوستر از صادق ظفریمتولد&

RG بازدید : 357 سه شنبه 25 آبان 1395 زمان : نظرات (0)

 بازیگرانی که متولد فروردین ماه هستند با خصوصیات اخلاقی از جمله محمدرضا گلزار,مهران مدیری,بیژن بنفشه خواه,ژاله علو,بابک جهانبخش,حمید فرخ نژاد و کامران تفتی

پینوشت: طراحی پوستر از صادق ظفری

متولد فروردین: رک، پر جنب و جوش و کاردان.

مهران مدیری
متولد 18 فروردین 1346 در تهران
در خانواده ای مذهبی به دنیا آمده است. در کودکی زیاد شر و شور نبود اما بسیار کنجکاو بود. همیشه از ریاضی متنفر بوده و هست. در عوض دوست داشته که زیست شناسی شود و به کارهای تحقیقی درباره زندگی حیوانات علاقه مند بوده است. به دلیل حضور در جبهههای جنگ، تحصیلات آکادمیک خود را در رشته تئاترناتمام رها کرد. مدیری طبق طالعش اهل تنوع، فعال و جنجالی و مبتکر است. او همیشه به دنبال تجربه و مطالعه بوده و در رادیو هم فعالیت کرده است. حدود هفت سال گوینده و بازیگر یکی از مجموعه های پرطرفدار رادیو به نام «داستان شب» بوده است.

مردان متولد فروردین افرادی با ذوق و سلیقه بوده، اصولا رفتاری مسالمت آمیز دارند. آقای مدیری یکی از کاملترین آرشیوهای موسیقی کلاسیک را دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید او اولین برنامه سازی است که پشت صحنه کارهایش را به مردم نشان داد چون صداقت را بزرگترین صفت آدمی میداند و میگوید چرا مردم نباید حقایق، اشتباهات و تپق های ما را ببینند. مهران مدیری با اینکه عمده فعالیتش در عرصه طنز بوده ولی در کارش بسیار جدی است.

محمدرضا گلزار
متولد 1 فروردین 1356 دل تهران 
در خانواده ای به دنیا آمد که تحصیلات برایشان اهمیت زیادی داشت. مردان فروردین ماهی افرادی خوشرو بلندقد، خوش اقبال و بدون ریا و تزویر هستند. انها به خودشان ایمان دارند و مستقیما به قلب مشکلات حمله می کنند. حتمامی دانید که آشنایی اتفاقی گلزار با ایرج قادری، و دعوت از او برای کنسرت گروه آریان، باعث شد تا خودش هم به دنیای سینما دعوت شود و در فیلم « سام و نرگس » بازی کند که این اولین حضور او در زمینه بازیگری بوده است. تا پیش از این فیلم، علاقه ای به سینما نداشت اما اکنون می گوید سینما جزئی از زندگی اش است. او به بیلیارد، والیبال، اسکی و شنا علاقه دارد و کارت مربیگری اسکی هم دارد. معتقد است نخستین و اصلی ترین وظیفه فیلم، سرگرم کنندگی آن است و اگر قرار است فیلمی آموزنده باشد، مقوله ای جدا دارد. اگر بخواهد از نگاه خودش محمدرضا گلزار را توصیف کند، می گوید صادق ترین آدمی است که در اطرافش می شناسد.

ژاله علو 
متولد 1 فروردین 1306 در تهران
 بازیگر و دوبلر توانایی که جزو اولین های نمایش و صداپیشگی است. شایسته و کاردان، دقیق و مدیری عالی، او در سال ۱۳۳۱ به رادیو رفت و به گویندگی برنامه های مختلف پرداخت و یک سال بعد فعالیت خود را در زمینه دوبله آغاز کرد. بیشترین فعالیت خانم علو در رادیو بوده است. در طالع زنان متولد فروردین آمده است که عموما افرادی خوشرو و مهربانند و دارای صراحت لهجه هستند و قابلیت های زیادی دارند. آنها کمال گرا هستند و همیشه در زندگی صداقت دارند.

بیژن بنفشه خواه
متولد 1 فروردین 1352 در تهران
 او از نسل اولیهای طنز تلویزیون است. در کودکی بچه شلوغ و شیطانی بوده است ولی مایه اذیت و آزار کسی نمی شده بعد از گذشت سالیان همچنان کودک درونش شاد و سرزنده است. اطرافیانش معتقدند بسیار مهربان و دلسوز است. بیژن بنفشه خواه ادم خیلی ارامی است و برعکسی نقش هایشی، بسیار کم حرف است. به خانوادهاش شدیدا وابسته و علاقه مند است، به طوری که ترجیح میدهد کار در شهرستان را به دلیل دوری از انها قبول نکند. او به کتابهای روانشناسی علاقه دارد و از آشپزی زیاد سررشته ندارد. این که مخاطبانش به عنوان یک بازیگر طنز او را میشناسند، برایش خوشایند است. از بین کارهایی که تا به حال بازی کرده، «ساختمان پزشکان» و «بدون شرح» را بیشتر دوست دارد و از انها خاطره بهتری دارد. از مشورت با همسرش همیشه اظهار رضایت می کند. وی سروش صحت را جزو بهترین کارگردان ها میداند و از کار کردن با او لذت می برد. بنفشه خواه با پدر و مادرش خیلی رفیق و نزدیک است. همچنین با آدمهای دور و برش روراست و بدون شیله پیله رفتار می کند و به قول معروف، همانی است که نشان میدهد.

حمید فرخ نژاد
متولد ۲۸ فروردین ۱۳۴۸ در آبادان
 بازیگری سختکوش، برای هر کاری که انجام می دهد خیلی اهمیت قائل است. او از جمله بازیگران مطرح سینمای ایران است که کمتر تن به مصاحبه میدهد و برای این مساله، منطق خاصی خودش را دارد؛ ولی در کل رابطه خوبی با مطبوعات دارد. او آدم بسیار صادقی است. همیشه نظرات جالبی آمیخته با طنز درباره مسائل مختلف دارد. به گفته یکی از منتقدان سینما، شوخ طبعی ذاتی حمید فرخ نژاد نه تنها در برخوردهای عادی و مراسم و مناسبت ها گل می کند، که به نوعی در شخصیتهایی که نقش آنها را برعهده می گیرد هم به چشم میخورد؛ حتی اگر نقش آدمهای جدی و عنق را بازی کند. فرخ نژاد هرگز نکوشیده که ته لهجه آبادانی اش را پنهان سازد، بلکه از آن به عنوان مولفه ای در پرورش شخصیت و نقش بهره جسته است. متولدین اولین ماه سال، با اعتماد به نفسی، صريح الهجه و صاحب عقیده هم صفات رک و راست بودن را در او تایید می کنند.

کامران تفتی
متولد ۱۹ فروردین ۱۳۵۸ در تهران 
او فرزند اردشیر تفتی است و از کودکی تئاتر را در کنار پدرش آغاز کرده. خودش می گوید «اگر قرار بود بازیگر نشوم، اصلا نبودم!» الگوهای بازیگری اش آل پاچینو و خسرو شکیبایی هستند. ذهن قوی، تعقل و عزم راسخ کلماتی هستند که می توانند شخصیت او را به خوبی توصیف کنند. مردان این ماه مستعد رهبری در رشتههای مختلف، از کسب و کار گرفته تا حرفه های هنری هستند. کامران تفتی همیشه متواضع رفتار کرده است و به سالمندان هم صنف خودش زیاد سر میزند. دوست ندارد آدمها را قضاوت کند.

شهرت را شیرین ترین آفت حرفه ای اش می داند. به بازی در نقش های خاکستری بیشتر علاقه دارد. خیلی اهلی مطالعه است و زیاد کتاب می خواند. سعی میکند آدم به روزی باشد و از تکراری بودن فرار می کند. او به نویسندگی هم علاقه مند است. آدم عجولی است ولی آرمان گرا؛ و از این شاخه به آن شاخه پریدن را دوست ندارد.

بابک جهانبخش
متولد 1 فروردین 1362 در بوخوم آلمان
 اسم شناسنامه ای اش علی است. در آلمان، حتی پدر و مادرش با او آلمانی حرف می زدند. در آن جا موسیقی جزو درسهای مدارس بوده و او ناگزیر فلوت را یاد می گیرد.

او دیپلم تجربی دارد. سال ۷۴ به ایران آمد و برای همیشه در کشورش ماندگار شد. جهانبخش حافظه ای فوق العاده دارد. معتقد است در هر کاری دارا بودن استعداد و پشتکار و توانایی تحمل دشواریها ملاک است و هر فردی در هر مرتبه و جایگاهی می تواند بهترین باشد. طی سالها به این باور رسیده است که مخاطبان موزیسینها تکرار را دوست دارند. از بین ویژگی های یک فروردینی، فعالی بودن، مسئولیت پذیری و بی ریایی با او مطابقت دارد. بابک جهانبخش شدیدا احساساتی است و حاشیه همیشه اذیتش می کند. او ترانه هم میسراید ولی خودش را مدعی ترانه سرایی نمیداند. خانواده اش همیشه دوستدار
هنر و همین طور طرفدارانش بوده اند.

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic

سایت محمدرضا گلزار - گلزاریا

محمدرضا گلزار سوپر استار ایران و ستاره ای محبوب است !

این سایت منعکس کننده فعالیتهای هنری,ورزشی, سینمایی , فیلم ها و سریال ها , کنسرت ها , موزیک های جدید و دانلود , ... محمدرضا گلزار است که با حضور طرفداران اداره می گردد.

اطلاعات کاربری
ویژه نامه .realgolzaria 1.2.3.4 هدیه تولد رضا جان

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

ویژه نامه شماره 4 گلزاریا

نایت اسکین

شماره 4 مجله گلزاریای واقعی

کدهای اختصاصی
گلزاریا در شبکه های اجتماعی
جستجو برای آخرین خبرها از محمدرضا گلزار
جستجو
کد جستجو در وبلاگ با گوگل

در اين سایت
در كل اينترنت
سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .