loading...

محمدرضا گلزار ♥ گلزاریا

داستان گلزاریا چیست ؟ تقریبا دو سال پیش بود , یکی از حواشی محمدرضا گلزار در حالی شایعه ساز شد که ایشان در خارج از ایران بودند . طرفداران که انگار نمک خورده و نمک دان شکسته بودند شروع کردند به پخش عکس

RG بازدید : 675 یکشنبه 23 آذر 1393 زمان : نظرات (1)

داستان گلزاریا چیست ؟

تقریبا دو سال پیش بود , یکی از حواشی محمدرضا گلزار در حالی شایعه ساز شد که ایشان در خارج از ایران بودند . طرفداران که انگار نمک خورده و نمک دان شکسته بودند شروع کردند به پخش عکسهایی از ایشان , خیلی از وبلاگهای طرفداران بسته شدند و فقط سه وبلاگ ماندند . سه وبلاگ که برای جلب توجه خود اخبار ضد محمدرضا گلزار را پخش میکردند .

همه عقب نشستند تا بگذارند این وبلاگهای به ظاهر طرفدار,زهر نفرت خود را به محمدرضا گلزار بریزند . انگار دنبال هدفی بودند که فکر میکردند گلزار اگر ایران نیاید تمام زحمات چند ساله اشان به هدر رفته , و نتوانستند آنچه را که میخواستند منفعت ببرند .

چیزی به اسم طرفداری با هدفی به نفع خودشان , مثل خود کم بینی , مثل عقده ,مثل توهم سوپر استار شدن مدیران وبلاگهای طرفداری.

این روزها بود که قصه من شروع شد . آمدم تا تغییر ایجاد کنم و نگذارم زحمات 12 سال سوپر استاری محمدرضا گلزار به خاطر اهداف یک سری زن و دختران فاسد , از بین برود . کسانی که هنوز هم با بد کردن من و اسم سایتمان سعی کردند جای پای خود را محکم کنند چون بدون محمدرضا گلزار هیچ هستند . کسانی که وقتی محمدرضا گلزار ایران نبود , وبلاگ خود را ریمو کردند و گردن تحریم انداختند . ( خنده دارترین دروغی که تابحال شنیده ام )

ابتدا از فیسبوک شروع شد . گروهی درست کردم به اسم طرفداران محمدرضا گلزار,و بعد یک فن پیج,خیلی ها سمت گروه آمدند و گفتند که چرا اینقدر دیر آمده ام . خسته بودند . طرفداران واقعی که عاشق محمدرضا گلزار هستند و شاید حتی یکبار هم از نزدیک ندیده باشندش .

من با تلاش چند ماه شب بیداری متوجه شدم , شایعات محمدرضا گلزار عزیز نرمال نیست . و به نتیجه جالبی رسیدم . از تک تک متنفرین و حاسدینش سوال کردم و به این نتیجه رسیدم که همان سه وبلاگ طرفدار محمدرضا گلزار زخم کینه در دل علاقه مندان به ایشان بوجود آوردند .

پخش هر مطلب و هر عکس بدون ادیت و بدون رعایت آبرو و آینده محمدرضا گلزار,که عزیزترین خیلی هاست ,باعث دلخوری طرفداران و خوشحالی دشمنان گلزار شد .

اولین وبلاگ خود را در وبلاگ ساز بلاگفا ساختم با محیط بنفش و ارغوانی . هنوز وبلاگ کامل نشده به وبلاگ ساز میهن بلاگ انتقال دادم . ( من آن زمان زیاد از وبلاگ داری یا سایت ها سر در نمیاوردم و فقط طرفداری میکردم ) .اولین اسم وبلاگ "خورشید سینمای ایران محمدرضا گلزار " نام گرفت . سپس به " کمپ طرفداران محمدرضا گلزار" تغییر پیدا کرد . از آنجایی که آدم نکته سنج و سختگیری هستم خواستم همه چیز برای محمدرضا گلزار عزیزم عالی باشد .

از همان ابتدا همیشه کسانی بودند که تنهایم نگذاشتند حتی آن زمان که به علت هک شدنهای مکرر و تهدیدها و تهمت های پی در پی خسته شدم خیلی از طرفداران و گلزاریا خواستند که بمانم .

دلم نیامد محمدرضا گلزار را در گردابی که  طرفداران فرصت طلبش به قصد سو استفاده از ایشان درست کرده بودند , تنها بگذارم . اولین آدرس وبلاگ را به نام mgolzar4.ir  خریداری کردم . چون اسم سایت هک شده محمدرضا گلزار mrgolzar.com  بود.و نمیشد خریداری اش کرد من هم یک حرف کم کردم و به وبلاگ ست کردم .

ناگهان سیل عظیمی به سمتم حمله ور شد که چرا آمده ام و نباید وبلاگ بزنم و بروم و چرا اسمشان را شبیه آنها برداشته ام و ازین جور حرفها . بعد که کمی گذشت یک انجمن درست کردم و آدرس rgolzar4.ir  را به آن ست کردم . سعی کردم هر چه در گذشته محمدرضا گلزار است را جمع آوری کنم . هرچه قدر تلاش کردم باز هم کلی مطلب مانده بود که محمدرضا گلزار را معرفی کند . بعد از اسم mrgolzar به اضافه عدد 4 متنفر شدم به علت اینکه 90 درصد آزارها توسط آنها بود . آزارهایی که قبل از من هم باعث شد وبلاگی فعال به نام " خواهران محمدرضا گلزار" در یک شب به طور ناگهانی ریمو شود

.

بعد از آن اسم  وبلاگ را به mohammadrezagolzar-superstar تغییر دادم . در این بهبهه بود که ناگهان گلزاریا به من گفتند چه میشود اسم آنها هم گلزاریا شود . حدود 5.6 نفر میگفتند گلزاریا فقط و فقط آنها هستند و کسانی که مجله گلزاریا را چاپ کرده اند . مجله ای که در آن همه چیز بود جز خود محمدرضا گلزار,نوشته ای بی محتوا به منظور به شهرت رسانیدن افرادی که در آن اراجیف نوشتند .

اسمهای فانتزی خنده دار,عکسهای سوپر استارهای زیبای کشورهای خارجی و پنهان شدن زیر 100 ها اکانت جعلی و فک باعث شده بود همه بگویند طرفداران محمدرضا گلزار آدمهای سالمی نیستند .

در همین زمان بود که پا روی غرورم گذاشتم و خودم را بیشتر درگیر کردم . من محمدرضا گلزار را سال 87 در محل کارم بارها میدیدم . و دورادور من را میشناختند . اما در فیسبوک زیاد ازین شناخت استفاده نکردم

گلزاریا  .

 یک روز دلم را به دریا زدم و گفتم که گلزاریا افراد خاصی هستند ؟ و ایشان فقط یک کلمه گفتند . گلزاریا یعنی: همه طرفداران محمدرضا گلزار

این جمله را عکس گرفتم و انتشار دادم . شاید باور نکنید و شاید خنده دار به نظر برسد اما هزاران نفر ازین جمله محمدرضا گلزار آرام شدند . انگار سالهای زیادی بود کسانی بخاطر آرزوهای رنگین کمانی خود بین محمدرضا گلزار و طرفدارانش فاصله ایجا د کردند . اینجا بود که اسم سایت را عوض کردم و گذاشتم سایت «گلزاریا» . مدتی که گذشت و بسیاری از بچه های نازنین به من کمک کردند و انجمن را دوباره با هم ساختیم . ناگهان به فکرم رسید وقتی گلزاریا میشوند افرادی سود جو بهتر است برای عوض کردن ذهنیت طرفدارن اسمش را “RealGolzaria”  بگذارم . یعنی گلزاریای واقعی . خنده دار است که یک مشت آدم بی سواد به ریل میگفتند ریال . ریال نه تومان ,درهم ,سنت J

این سایت مثل بمب در بین طرفداران خسته پیچید . طرفدارانی که یکسال و نیم دوری محمدرضا گلزار را درحالی تحمل کردند که زخم خوردند . توسط همین آدمهای بی وجدان .

آدمهایی که از من داستانهای دروغ ساختند و فیلم بازی کردند که خودشون را دختر شاه پریان نشان دهند . واقعا بیماری اینها چیست؟

با تمام وجود , فشارها , هک شدنهای اینستاگرام و فیسبوک که دوسال است ادامه دارد , تهدید تلفنی و حرفهای دروغ و تهمت های دروغ به من چسباندن , بی ادعا و با دلی شکسته ماندم

.

و جا دارد از تمام طرفداران تشکر کنم که به سمت گلزاریای واقعی آمدند و با وجود تغییرات بسیاری که در سایت گلزاریا دادم باز هم هستند و ماندند .

تولد سایت گلزاریا 30 تیرماه 1392 مصادف با روز یکشنبه 21 ماه مبارک رمضان . بدون هیچ نیتی از روزش متولد شد . قصد من تحت تاثیر قرار دادن محمدرضا گلزار نبود وگرنه میتوانستم 4 ماه تیر وبلاگی را راه اندازی کنم . یا در روز تولد امام رضا به نیت تحت تاثیر قرار دادن محمدرضا گلزار.

لازم به ذکر است من با مقالاتی در مورد خصوصیات اخلاقی محمدرضا گلزار بواسطه شناخت دقیقی که از روحیات ایشان داشتم توانستم خیلی از افرادی را بخاطر اشتباه وبلاگهای به ظاهر طرفدار از محمدرضا گلزار دور یا متنفر شده بودند را به سمت طرفداری سوق دهم . محمدرضا گلزار قلبی به اندازه خورشید دارد .

این وبلاگ به سایت تبدیل شد و الان حدود 70 %  بیوگرافی ایشان کامل گردیده است

.

آدرس آخر سایت گلزاریا به نام ریل گلزاریا REALGOLZARIA.IR  در روز 25 بهمن 1392 مصادف با روز ولنیتاین ( روز عشق جهانی) خریداری شد و بروی هاست سایت ست گردید .

خوشحالم ازین که شروع سایت در ماه نزول قرآن و خریداری آدرس دامین در روز عشق کاملا اتفاقی اتفاق افتاده است.

و من بعد این همه سال باز به صورت اتفاقی متوجه این موضوع شده ام .

همیشه کار خوب است که میماند . من من نیستم . من فقط یک مدیر هستم که اگر تنها بودم محال بود بتوانم دوسال دوام بیاورم از دست آزارهای دشمنان و طرفدارهای سودجوی نزدیک به محمدرضا گلزار,طرفدارانی که با دوستانش به اسم نامزدی دوست میشوند تا اگر یک روز ازو دور شدند بهانه ای برای  نزدیک شدن داشته باشند . همان زنهای مریضی را میگویم که میگویند در حد سوپر استار هستند و وقت ندارند . هع

دوسال پیش که خواستم وبلاگ درست کنم چند نفر از طرفداران قدیمی محمدرضا گلزار که با ایشان رابطه نسبتا نزدیکی داشتند به من گفتند دست نگه دارم و خودم را وارد ماجرای طرفداری نکنم . چرا که اطراف محمدرضا گلزار را کسانی پر کرده اند که برای شهرت خودشان و معروف شدنشان در کنار گلزار دست به هر کاری میزنند . از تهمت و افترا و دروغ و ساختن داستانهای قشنگ به منظور بدخواهی کردن و هر کاری  ... اما من باور نکردم چون تا بحال چنین کسانی را ندیده بودم که بخاطر ضعف شخصیتی , فقط زمانی که نزدیک محمدرضا گلزار هستند احساس کسی بودن و آدمیت میکنند .

اتفاقات بسیار زیادی افتاده است که زبان از گفتنش کوتاه است . راه سختی را پیمودم . و هرگز تنها نبودم . مطمئن  هستم خدای محمدرضا گلزار آنقدر بزرگ است که به من و اطرافیانم قدرت داد که بتوانم از او حمایت کنم .

با اینکه درین مدت چند نفر از اعتمادم سو استفاده کردند و رمزهایم را به کسانی که شرح دادم , دادند اما باز هوایم را داشت که هوایش را داشتم . الله را میگویم .

و بعد از این همه سال میدانم اگر یک لحظه تک روی میکردم ( کاری که بمن گفتند اگر تک باشی میمانی) اما ترجیح دادم با تیم گلزاریا باشم هرچند ممکن است افراد زیادی کنارم بوده اند و رفته اند .

و الان بعد از گذشت ماه ها هنوز نمیدانم چرا آدمها اینقدر خودخواه هستند که برای  ماندن پیش محمدرضا گلزار ,زحمات من را زیر سوال بردند و به من تهمت زدند تا شاید گذشته پر تلاشم نادیده گرفته شود .

محمدرضا گلزار انصاف را در حق طرفداران واقعی و دشمنان مهربانش انجام داد اما عدالت بالاتر از این حرفهاست .

و من امید دارم روزی عدالت برای زحمات گلزاریا انجام خواهد شد .

مسئله عشق و امید کسانی است که بخاطر یک سری آدم از خود مچکر منفعت طلب , فاقد شخصیت , سرد شد .

به امید روزهایی که الله رقم میزند

با توکل به او

یا حق!

 

 درپایان : هزینه بسیار بالایی برای اداره کردن و جابجایی سایت گلزاریا صورت گرفت 

و تنها تقاضای من اینه که در انجمن گلزاریا بیاید و فعالیت کنید تا کسی اجازه پیدا نکنه گلزاریا و محمدرضا گلزار رو زیر سوال ببره

ارسال نظر برای این مطلب
این نظر توسط kimiya69 در تاریخ 1393/10/23 و 17:02 دقیقه ارسال شده است

چرا کامنت ها نیستن؟خب من سختمه دوباره از ال بخونمو کامنت بزارم
پاسخ : کل کامنتها رو پاک کردیم

این نظر توسط کتی مفرد در تاریخ 1393/09/28 و 23:10 دقیقه ارسال شده است

گلزاری هستیم دیگه
پاسخ : بله دیگه شکلک

این نظر توسط کتی مفرد در تاریخ 1393/09/28 و 15:16 دقیقه ارسال شده است

فکر کنم فهمیدم که گولش زدن یعنی چی منظورشما اینکه اون هاخودشون رو پیش اقای گلزار شیرین کرن وشایعاتی رو که درست کردن گردن شما انداخته اند جوری که اقای گلزار فکر میکنه اون ها ادمای خوبی هستنو اجازه داده سایت اون ها به فعالیتش ادامه بده
پاسخ : دقیقااااااا قدرت درک خوبی داریا شکلک

این نظر توسط کتی مفرد در تاریخ 1393/09/26 و 12:43 دقیقه ارسال شده است

یعنی چی گول خورده میشه لطفا تو ضیح بدی
پاسخ : بعدا میفهمی

این نظر توسط کتی مفرد در تاریخ 1393/09/26 و 6:29 دقیقه ارسال شده است

یعنی چی

این نظر توسط کتی مفرد در تاریخ 1393/09/25 و 21:48 دقیقه ارسال شده است

اقای گلزار که محلشون نمیده و گولشون رو نمی خوره نه.
پاسخ : هاهاها ... فعلا که خورده گول شیطونو

این نظر توسط کتی مفرد در تاریخ 1393/09/25 و 21:11 دقیقه ارسال شده است

من نگرفتم اینا از گلزار چی میخوان یعنی چی یعنی می خوان خودشون رو به گلزار بندازن غلت میکنن.مگه با تو چیکارکردن یکی برام تو ضیح بده من هنگ کردم
پاسخ : دقیقا همینیه که فهمیدی . و بخاطر همین همرو زیر پاشون میذارن

این نظر توسط آویسا در تاریخ 1393/09/25 و 19:39 دقیقه ارسال شده است

آرزوی مرگ مارو خواستن امیدوارم مرگ گردن خودشونو بگیرن
پاسخ : شکلک)) آمین

این نظر توسط آویسا در تاریخ 1393/09/23 و 18:07 دقیقه ارسال شده است

ازشون متنفرم .
جمع کنن برن . خون همه رو کردن تو شیشه
چند سال میخوان هی گلزاریا و محمدرضا گلزار رو بدکنن
توی اینستا هم هی گلزاریا گلزاریا میکنن از اسم ما استفاده کنن
یکی نیست بهشون بگه . احمقا اگه واقعا براتون طرفداری مهم بود اسم وبلاگ پوچتون رو میذاشتین گلزاریا
پاسخ : من هم واقعا براشون متاسفم

این نظر توسط ELHAM در تاریخ 1393/09/23 و 16:46 دقیقه ارسال شده است

سلام اله جان نگران نباش ما خدا را داریم. همیشه حق پیروزه . انها هیچ کاری نمیتوانند بکنند چرا که ما خیلی متحد هستیم و خانواده ی گلزاریا پشتت هستند. من بسیار بسیار از شما ممنونم دستتان را میبوسم.
پاسخ : الهه: اون که 100 درصد اگه خدا نبود ماهم نبودیم . ممنون که هستی ♥
و ممنون از همه که هستن


کد امنیتی رفرش
درباره ما
Profile Pic

سایت محمدرضا گلزار - گلزاریا

محمدرضا گلزار سوپر استار ایران و ستاره ای محبوب است !

این سایت منعکس کننده فعالیتهای هنری,ورزشی, سینمایی , فیلم ها و سریال ها , کنسرت ها , موزیک های جدید و دانلود , ... محمدرضا گلزار است که با حضور طرفداران اداره می گردد.

اطلاعات کاربری
ویژه نامه .realgolzaria 1.2.3.4 هدیه تولد رضا جان

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 1و2

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

دانلود مجله گلزاریا شماره 3

نایت اسکین

ویژه نامه شماره 4 گلزاریا

نایت اسکین

شماره 4 مجله گلزاریای واقعی

کدهای اختصاصی
گلزاریا در شبکه های اجتماعی
جستجو برای آخرین خبرها از محمدرضا گلزار
جستجو
کد جستجو در وبلاگ با گوگل

در اين سایت
در كل اينترنت
سایت گلزاریا برای محمد رضا گلزار

جدیدترین اخبار فیلم و سریال محمد رضا گلزار را در سایت رسمی گلزاریا دنبال کنید !

تمامی فعالیت های موسیقی و ترانه های ریززار بصورت مداوم در این سایت آبدیت می شود.

همچنین کانال آپارات گلزاریا تنها کانال پر بازدید مربوط و مرتبط به گلزار است که دنبال کنندگان زیادی نیز دارد.

برای دیدن عکس ها , کلیپ ها , بیوگرافی و تمامی فیلم ها و سریال ها و اخبار ایشان از منو سایت استفاده نمایید .